Haber

Edirne’de “İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Parti’ye” programı düzenlendi

AK Parti Edirne Gençlik Kolları ve Trakya Üniversitesi AK Gençlik Derneği, “İlk Oyumu Erdoğan’a, İlk Oyumu AK Parti’ye” programı düzenledi.

Partiden yapılan açıklamaya göre, Meriç Nehri kenarında düzenlenen etkinliğe katılan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, seçimlerde ilk kez oy kullanacak gençlerle bir araya geldi.

Katılımcılarla sohbet eden İba, istek ve talepleri dinleyerek soruları yanıtladı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İba, geleceğin teminatı olan gençleri örnek yatırımlar ve projelerle geleceğe hazırladıklarını ifade etti.

Güzel bir etkinlik düzenlediklerini ve gençlerin dileklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletmek için söz verdiklerini belirten İba, şunları kaydetti:

“Bu etkinliğin bizim için bir diğer değeri de AK Parti Edirne Teşkilatı olarak vatandaşlarımıza her noktada ulaşabilmek, dileklerini almak ve üyelik başvurularını almak için ilk kez trafiğe çıkardığımız AK Point aracımızın olması. Partimize ilk defa en kıymetlilerimiz olan gençlerimizle birlikte yaşamak istedik çok keyifliydi.

Geleceğimiz, milletimizin ve ülkemizin geleceği, gençlerimiz her zaman en iyiye, en ileriye layıktır. Bu nedenle organizasyonumuz için değerli olan portatif aracımızın ilk etkinliği olarak onlarla bu keyifli akşamı planladık. Türkiye Yüzyılı vizyonuyla attığı her adımı gençlerimize göre şekillendiren ve onlara bir bedel ödeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın çizgisinde, gençlerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Onların gücü ve ilerici fikirleriyle birlikte daha kaç yüzyıl inşa edeceğiz?

haber-cay.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu